Home

Perdormire
ВМРО-ДПМНЕ

ГОРДАНА СИЛЈАНОВСКА-ДАВКОВА ВО НЕДЕЛА ВО ВАСИЛЕВО!

Home

Кандидатот за претседател од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата Гордана Силјановска-Давкова, во недела со почеток од 16:00 часот ќе одржи митинг во Василево, односно пред платото пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Василево.  Портпаролот на ОК ВМРО-ДПМНЕ Василево Бране Трајков ги покани жителите на Општина Василево да присуствуваат на собирот. Во продолжение погледнете ја целосната прес-конференција: