КОСТА КОСТАДИНОВ: ВЕТИВМЕ ГРИЖА И ПОДДРШКА ЗА СТРУМИЦА, ТОА И СЕ СЛУЧУВА!

јуни 15, 2021

Коста Костадинов, пратеник од редовите на СДСМ:

Ветивме грижа и поддршка за Струмица како никогаш до сега, тоа и се случува!

⭕️Обезбедени 86.700.000 денари за инфраструктурни проекти во Струмица од страна на владата предводена од Зоран Заев.

За силна и модерна Струмица.❤️❤️❤️

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: