ВРЕМЕТО ДЕНЕС ПРОМЕНЛИВО ОБЛАЧНО

јануари 17, 2023

Денес во Струмица времето ќе биде променливо облачно и ветровито, температурите ќе се движат од 9 до 12 целзиусови степени.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: