strumica denes logo

Времето денес претпладне променливо облачно со услови за слаб локален дожд, а попладне облачноста ќе се намалува

Автор:

Датум:

март 22, 2024

Автор:

Датум:

март 22, 2024

Времето денес претпладне променливо облачно со услови за слаб локален дожд, а попладне облачноста ќе се намалува. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од северен правец.