Home

Perdormire
Здравје Реклама Струмица

ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: СПРЕЈ ЗА КОСА СО АЛОЕ И КЕРАТИН – ЕЛАСТИЧНОСТ, ВОЛУМЕН И ЗАШТИТА ЗА ВАШАТА КОСА!

Home

ЕЛАСТИЧНОСТ,ВОЛУМЕН и ЗАШТИТА ЗА ВАШАТА КОСА

Спреј за коса со алое

Спреј за коса со алое

-ја прави сјајна и мазна
-го олеснува чешлањето
-Провитамин Б5
-Jа омекнува косата
-Обезбедува флексибилност и еластичност

Термозаштитен спреј со кератин

Термозаштитен спреј со кератин

Одржувајте го здравјето и изгледот на вашата коса со термо-спреј за обоена коса со кератин. Сега можете безбедно да користите фен, преси, производи за стилизирање без да се грижите дали вашата коса ќе страда.

Tiande создаде спреј за употреба пред која било фризура – така што вашата коса е целосно заштитена.

Повелете посетете не на нашата официјална фејсбук страна ТианДе Струмица

КЛИКНЕТЕ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/