strumica denes logo

ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: ЕСЕНЦИЈА ЗА ЛИЦЕ – КОЛАГЕН И АЛГИ, ВАШАТА КОЖА ЗАСЛУЖУВА НЕГА, СВЕЖИНА И СЈАЈНОСТ!

Автор:

Датум:

декември 29, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Автор:

Датум:

декември 29, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

💦Есенција за лице – Колаген и алги 💦

kosta.tiandeprodukti.com/…/tonik-losioni-serumi/

Вашата кожа заслужува нега, свежина и сјајност. Пополнете ја со животна влажност со помош на есенцијата со колаген и алги.

Есенцијата е производ “2 во 1″⤵️
👉🏼Може да се користи како лесна основа под крем или самостојно
👉🏼Кога се користи самостојно, совршено ја хидрира кожата и ја одржува својата сила и еластичност.

Благодарение на лесната текстура, вашата кожа секогаш ќе се чувствува удобно.