strumica denes logo

ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРЕМ СО МАСЛО ОД ЧИЛИ!

Автор:

Датум:

декември 28, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Автор:

Датум:

декември 28, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

🌶🌶🌶Антицелулитен крем со масло од чили🌶🌶🌶

https://kosta.tiandeprodukti.com/product/антицелулитен-крем-со-масло-од-чили-100-г/

✔Одлично ја загрева кожата
✔Jа подобрува циркулацијата
✔Го забрзува отстранувањето на масти од телото
✔ Го спречува создавањето на масни наслаги
✔Ја тонизира и ја зајакнува кожата
✔ Ја прави мазна и еластична