ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ПРИЈАВЕНО ИСЧЕЗНУВАЊЕ НА МАЛОЛЕТНА ДЕВОЈКА!

октомври 27, 2021

На 24.10.2021 во 20.30 часот во Полициската станица Струмица, T.Р.(34) од село Сарај, струмичко, пријавил дека од домот се оддалечила нејзината малолетна ќерка. Секторот за внатрешни работи Струмица презема мерки за пронаоѓање на лицето.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: