ВО КОРИСТ НА ГРАЃАНИТЕ, „РИВЕРСОФТ“ ГИ ПРОДОЛЖУВА ФАБРИЧКИТЕ ЦЕНИ НА ПРОИЗВОДИТЕ!

ноември 12, 2021

💣 ШОПИНГ БОМБА во RiverSoft! 💣

💥 БОМБАСТИЧНИ ЦЕНИ од 11ти Ноември ПРОДОЛЖУВААТ!

🔥 И ПЕТОК И САБОТА – ФАБРИЧКИ ЦЕНИ! 🔥

🍀 Од -18% до -50% НА ЦЕЛ АСОРТИМАН во RiverSoft Home Center – Струмица! 🍀

⭐️ Ниту едно добредојде, не е како она добредојде, кое ќе го добиете од освежениот простор, во Вашиот дом! ⭐️
🔸 Фурна и плотна VOX за само 13.999 денари!
🔸 VOX Машина за сушење алишта за само 12.999 денари!
🔸 Лаптоп HP, со AMD процесор за само 16.499 денари!
🔸 Неверојатен 10 инчен таблет TCL за само 8.999 денари!
🌟 Остварете ги Вашите желби! 🌟
🌟 ЗАШТЕДЕТЕ со бомбастичните цени! 🌟
🌟 Уживајте во неизбежното задоволство! 🌟
😍 RiverSoft мисли за Вашето задоволство!
❗ КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ ❗ 🏃ПОБРЗАЈ❗🏃
👉 Биди и ти, чекор напред во технологијата!
🔛 Дојдете, видете и проверете во салоните на RIVER SOFT 🔛
🚛 ДОСТАВА ДО ДОМА, за сите останати градови во МК 🇲🇰

📩 НАРАЧАЈ СЕГА И ОВДЕ, додека има на ЗАЛИХА❗️
📍River Soft КУМАНОВО
ул. 11 Ноември 77Л
➡️ СПРОТИ КАСАРНАТА во КУМАНОВО
↪️ ( ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПАТ)
031 / 611 – 500
075-274-064
📍River Soft HOME CENTER – СТРУМИЦА
ул. Климент Охридски бр.1
034 / 340 – 020
📍River Soft СТРУМИЦА
ул. Ленинова бр.99
034 / 340 – 020
📍River Soft ШТИП
ул. Сремски Фронт бр.30
032 / 605 – 605
078-297-402
📍River Soft КОЧАНИ
ул. Стево Теодосиев бр.15
033 / 612 – 605
075-217-689
📍River Soft КАВАДАРЦИ
ул. Блажо Алексов бр.3
043 / 609 – 605
075-280-590
* Овде сме за сите информации кои Ви се потребни

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ