„РИВЕРСОФТ“ СО ПОПУСТИ НА ЦЕЛИОТ НОВОГОДИШЕН АСОРТИМАН ОД 5% ДО 25% ПОПУСТ!

ноември 20, 2021

🌟 5% до 25% ПОПУСТ 🌟
🎄 НОВОГОДИШЕН АСОРТИМАН 🎄

👉 RiverSoft HOME CENTER – Струмица

😍 RiverSoft мисли за Вашето задоволство!

❗ КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ ❗

🏃 ПОБРЗАЈ❗ 🏃
🔛 Дојдете, видете и проверете! 🔛

🚛 ДОСТАВА ДО ДОМА, за сите останати градови во МК 🇲🇰

📩 НАРАЧАЈ СЕГА И ОВДЕ, додека има на ЗАЛИХА❗️

📍River Soft HOME CENTER – СТРУМИЦА
ул. Климент Охридски бр.1
034 / 340 – 020

„РИВЕРСОФТ“ е овде за сите информации кои Ви се потребни!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: