strumica denes logo

ПОЗИТИВА НА ДЕНОТ: Татко и син од Струмица ги скратија долгите коси за донација!

Автор:

Датум:

јуни 2, 2024

Автор:

Датум:

јуни 2, 2024

Струмичкиот фризер Александар Тошев на својот профил на Фејсбук сподели фотографии кои прикажуваат како таткото Васе и неговиот син Александар ги скратиле долгите коси кои ги растеле со години за да ги донираат за перики за дечиња болни од рак, пренесува Женски Магазин.

Секоја чест, браво!