ПОНУДА НА СТРУМИЧКИ САЛОН ЗА МЕБЕЛ: ЕФ-КМ СО СУПЕР ПРОМОЦИЈА – СО СЕКОЈ КУПЕН ПРОИЗВОД ОД ФЛАЕРОТ, ДОБИВАТЕ ПОДАРОК КЛУБ МАСА!

април 28, 2021

Како и секогаш, салонот за мебел ЕФ-КМ повторно со понуда за струмичани која не се пропушта. Со секој купен производ од флаерот, добивате подарок клуб маса. Промоцијата трае од 28.04 до 20 мај.

САЛОН 1 – НАСПРОТИ ПОЛИКЛИНИКА „ФИЛИП ВТОРИ“

САЛОН 2 – ПЛОШТАД „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ ВЕДНАШ ДО РАМСТОР!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: