Оваа недела ќе биде сончево и топло, а од петок се очекува појава на краткотраен дожд и грмежи во попладневните часови

септември 11, 2023

Продолжува периодот на сончево и топло време со свежи утра. Од четврток ќе има умерена облачност, а од петок услови за локална појава на краткотраен дожд и грмежи во попладневните часови.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: