„КОСМОПОЛИТ“ СО ПОНУДА ЗА НОВОГОДИШНАТА НОЌ – ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО НУДИ!

декември 13, 2019

Магичната ноќ е на прагот, а Вие сеуште се двоумите каде да одите?

Дочекајте ја Новата 2020та година во срцето на Струмица.

Ваше е само да резервирате, а ние ќе се погрижиме за одлична услуга, врвно и вкусно мени и пријатен амбиент.

Како и секогаш, Caffe Restaurant Cosmopolit Ви нуди богата музичка програма и незаборавна атмосфера, со ЛЕГАТО БЕНД кои ќе приредат фантастичен дочек на Новата Година!

☎️ за резервации 071/341-444
МЕНИТО МОЖЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ВО ФОТОГРАФИЈАТА НАГОРЕ ОД ОБЈАВАТА!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: