КАЈ СТРУМИЧАНКА ПРОНАЈДЕНА И ОДЗЕМЕНА БЕЛА МАТЕРИЈА!

ноември 22, 2023

На 21.11.2023 во 13:50 часот во Валандово, полициски службеници од ОВР Валандово лишиле од слобода струмичанка, затоа што кај неа била пронајдена и одземена бела материја. По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: