Денес времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност

април 13, 2023

Сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец.

Температурите во Струмица ќе се движат од 4 до 19 степени целзиусови

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ