ДА ГИ УЧИМЕ ДЕЦАТА НА ВИСТИНСКИ ВРЕДНОСТИ: Школата по веронаука „Св Кирил и Методиј“ – Струмица врши упис на нови ученици!

септември 6, 2023

Со благослов на Митрополитот Струмички г.Наум, Школата по веронаука “Св. Кирил и Методиј” при струмичка епархија, врши упис на нови ученици.

Контакт:
вероучител Катерина 078 295 908
Или во Црква “Св. Кирил и Методиј” – Струмица

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: