БОЈАН ВЕЛЕВСКИ ДОАЃА ВО СТРУМИЦА-ДОДЕЛУВАМЕ ПЕТ ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА ОНИЕ КОИ ЌЕ ЈА СПОДЕЛАТ ОБЈАВАТА

ноември 9, 2018

Тимот на Струмица Денес во соработка со стенд ап комичарот Бојан Велевски по повод неговото гостување во Струмица на 15 ноември, деделува по случаен избор 5 гратис влезници за оние кои ќе го споделат овој пост. Наградната игра ќе трае три дена. Добитниците ќе бидат споделени на 13 ноември во 13 часот.

Инаку, како што веќе спомнавме на 15 ноември (четврток), со почеток од 20:00 часот во ДОМ НА АРМ-СТРУМИЦА, ПРЕМИЕРНО – Бојан доаѓа со своето второ One Man Show – “Прирачник за жена”. Во продажба се пуштени само 200 карти! Првите 50 карти по цена од 100ден! Регуларна цена: 150ден.

ПРОДАЖБА само во Coffee to go – Ќоше!
Информации и резервации за билети: 077/ 584-851.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: