Времето денес ќе биде облачно со повремен локален дожд

јануари 2, 2024

Времето денес ќе биде облачно со повремен локален дожд, а ќе дува и слаб, во западните делови умерен ветер од југозападен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: