strumica denes logo

21 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЦА НАПАДНАТА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО КАВАДАРЦИ!

Автор:

Датум:

август 26, 2022

Категории:

Хроника, Струмица

Автор:

Датум:

август 26, 2022

Категории:

Хроника, Струмица

На 22.08.2022 во Полициската станица Кавадарци, С.Д.(21) од Струмица пријавила дека во угостителски објект во Кавадарци била физички нападната од А.И.(19). Се работи на расчистување на случајот, по што ќе биде поднесен соодветен поднесок.