Home

Perdormire
Реклама Струмица

НАЈДОБРИТЕ КОНЕЧНО СО ВАС: PULSE FITNESS & SPA СО СУПЕР ПРОМОТИВЕН ЛЕТЕН ПАКЕТ – ПЛАТИ ДВА МЕСЕЦИ, ВЕЖБАЈ ТРИ!

Home

💓 Се радуваме на сите нови почетоци и нови заеднички моменти пред нас !!

Конечно заедно !!

A за новиот старт и претстојната сезона за Вас спремивме :

⚠️⚫ СУПЕР ПРОМОТИВЕН SUMMER ПАКЕТ ⚫️⚠️

ℹ️Промоцијата важи до 31 Мај❗❕

💵Плати 2 месеци

✅ВЕЖБАЈ 3 месeци 🚴🏋️‍♀️🧘‍♂️

⭐Start up SUMMER пакет

💥2000 мкд + 2000 мкд = 3 месеци

➕📝Бесплатна административна такса за сите членови 💁‍♀️🙋‍♂️

➕ 💆‍♀️5 Бесплатни масажи на ALPHASONIC II – ПРЕМИУМ ФОТЕЛЈИ ЗА МАСАЖА ОД ГЕРМАНСКИОТ БРЕНД КАСАДА.

Во пакетот е вклучено:

➡️ Пристап до сите зони: стречинг зона, силова зона, кардио зона и релакс зона.

➡️ Пристап до сите групни активноси.

➡️Пристап до СПА зона, секојдневно користење на финска сауна со хималајска сол и ароматерапија.

➡️ Користење на модерни и функционални тушеви и соблекувални со бесплатна козметика за ваша нега.

➡️ Бесплатно кафе и чај за време на паузи, пред или после тренинг.

➡️ Нема можност за замрзнување ( мирување).

➡️ Инoвaтивен фитнес центaр со нaјнoвa генерaцијa мaтеријaли, уреди и дoдaтoци.

➡️ Десет зoнскa климaтизaцијa/вентилaцијa упрaвувaнa сo нaјсoвременa aвтoмaтикa за ладење и греење и прочистување на воздухот.

➡️ Оддржување и хигиена на високо ниво. Машинско и хемиско чистење со високо професионални машини и средства, во сите простории секој ден.

➡️ Бесплатен сеф и шкафче со шифра за вашите лични работи.

ℹ️ Влез во клубот:

▶️Start up – секој ден од понеделник – петок 08:00-22:00h. и сабота од 14:00-21:00h.

💘☀️🔥🏖
#summer2021 #summertime #pulsefitness #photooftheday #trainingforlife #fitness #workout #health #fit #exercise #fitspo #wellness #healthy #gymlife #inspiration #training #fitfam #balance #strumica #strong #strongmen #fitnessmotivation #results #macedonia #bodybuilding #sport #activity #gym #muscle

🌐pulse.mk

➡️pulsefit.mk

📞+389 78 219 212

📍ТЦ Глобал 3 кат, Струмица