ГЕРМАНСКА КОМПАНИЈА ВО СТРУМИЦА ВРАБОТУВА КНИГОВОДИТЕЛ/КА!

јануари 17, 2024

Германската фирма „Isole“ која има свој погон во околината на Струмица за производство на алуминиумски врати и прозорци за извоз, има потреба од работници на следната позиција:

– КНИГОВОДИТЕЛ/KA

Заинтересираните да се пријават на следниот телефонски број: 074 227 229.

„ИСОЛЕ“ нуди работен договор со осигурување и одлична плата на секој први.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: