strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: „ЕЛ ВЕДРА“- ОТВОРЕНА ПРОДАВНИЦА ЗА ДЕТСКА ОБЛЕКА, ИГРАЧКИ И АКСЕСОАРИ ВЕДНАШ НАСПРОТИ НОВАТА БОЛНИЦА!

Автор:

Датум:

март 4, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Автор:

Датум:

март 4, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Струмица доби нова продавница за детска облека, играчки и аксесоари. Вашите најмили заслужуваат удобност во секојдневието. Со ваше одобрение „ЕЛ ВЕДРА“ ќе се погрижи! Целиот асортиман на „ЕЛ ВЕДРА“ може да го пронајдете во нивната продавница која се наоѓа веднаш наспроти новата болница во Струмица или поточно до градинката. Во продолжение погледнете ги фотографиите:

ЛИНК ОД ЕЛ ВЕДРА: https://www.facebook.com/ElVedra.store/

ЛИНК ОД ИНСТАГРАМ: https://www.instagram.com/elvedra.shop/