Home

Perdormire
Забава Настан Струмица

(ФОТО) Македонка запросена среде пустина на зајдисонце во Дубаи!

Home

Бајковитото запросување за кое пишуваат и зборуваат сите. Македонката Мимоза Коцева беше пријатно изненадена од својот партнер Павел Баришев кој по националност е Русин кој ја запроси среде пустина на зајдисонце во Дубаи.

Во лелеав црвен фустан таа му кажа „да“ до крајот на животот на нејзиниот избраник Павел Баришев.

Честитки од тимот на Струмица Денес!