19 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЦА ПРИЈАВИЛА ДЕКА НА СРЕД ЦЕНТАР ЕДНО ЛИЦЕ ЈА ДОПИРАЛО ПО ТЕЛОТО!

октомври 30, 2023

На 29.10.2023 во 02.35 часот во СВР Струмица, 19-годишна девојка од Струмица пријавила дека околу 01.45 часот во централното градско подрачје на Струмица едно лице ја допирало по телото. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: