Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност

ноември 16, 2023

Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен, претпладне долж Повардарието повремено засилен ветер од северозападен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: