strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО: „ЕЛ ВЕДРА“- ОТВОРЕНА ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА ЗА ДЕТСКА ОБЛЕКА, ИГРАЧКИ И АКСЕСОАРИ, ПОРАЧКА ПО ИНТЕРНЕТ, ДОСТАВА ДО ДОМА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Автор:

Датум:

ноември 9, 2020

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

ноември 9, 2020

Категории:

Струмица

Во вистински момент, отворена нова онлајн продавница за детска облека, играчки и аксесоари. Вашите најмили заслужуваат удобност во секојдневието. Со ваше одобрение „Ел Ведра“ ќе се погрижи! Целиот асортиман на „ЕЛ ВЕДРА“ може да го пронајдете со еден клик ОВДЕ. Нарачки може да направите директно на фејсбук страницата или на телефонскиот број: 072 253 689. Во продолжение погледнете дел од фотографиите кои ги издвои нашиот тим:

ЛИНК ОД ЕЛ ВЕДРА: https://www.facebook.com/ElVedra.store/

ЛИНК ОД ИНСТАГРАМ: https://www.instagram.com/elvedra.shop/