(СПОДЕЛУВАЈТЕ) МАЛАТА СТРУМИЧАНКА НИНА БАРА ПОМОШ ОД НАС, ПОТРЕБНИ СЕ 65.000 ЕВРА ЗА ЛЕКУВАЊЕ!

октомври 26, 2018

Потребни сме и на нашата струмичанка Нина Димитревска од Струмица која мора да замине на операција во САД која чини 65.000 евра, која вклучува и обавезна пост оперативна рехалибитација од еден месец, помагала што ќе ги добие, авионски карти, визи, сместување и трошоци во Америка. За сето тоа да го добие Нина мораме да донираме! Сметките се веднаш на фотографијата под овој текст, во текот на следната недела ги очекуваме и броевите за донација.

ЛИНК ЗА ОНЛАЈН ДОНИРАЊЕ ОД СТРАНСТВО: https://www.gofundme.com/6rtxv-help-for-nina?fbclid=IwAR3kkqTuvt1g0nQD8nnvbrx9m4piihtQ1EXanxasMaEFysEL6uxCQCGUG3o

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: