Home

Perdormire
Култура

Нашата Славица не знае за СТОП: Наскоро на светското шоу THE VOICE!

Home

Струмичката ѕвезда од музичкото шоу „Неки нови клинци“, девојчето со преубав глас и ангелски лик наскоро повторно на малите екрани. Овојпат, Славица ќе се појави на светското шоу THE VOICE. За подетални информации ќе ве известиме наскоро!