strumica denes logo

(ЛЕТО 2018) НЕСЕБАР „ALL INCLUSIVE” со три базени HOTEL KAMENEC, ЗА ДЕЦА Е БЕСПЛАТНО-ПАТУВАЈТЕ СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 5, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 5, 2018

Категории:

Култура

НАПОМЕНУВАМЕ: САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА ЗА ДЕЦАТА Е БЕСПЛАТНО!

НЕСЕБАР “ALL INCLUSIVE” со три базени HOTEL KAMENEC !
22.06-04.07.2018
31.08-08.09.2018
7 ноќевања – по лице во апартман – 349 €
2 ДЕЦА ДО 11.99 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО

Нема слободни места за сместување од 30.06 до 02.07.2018 година

“All Inclusive” во близина на плажа + анимација за деца
Три отворени базени, игралиште, паркинг.
од 01.06 до 30.09.2018:

Понудата вклучува:
Ноќевање по лице, двокреветна соба
Сместување во двокреветна стандардна соба во зграда 2
All Inclusive *
Употреба на 3 базени
Анимација за деца – 6 дена во неделата
Паркинг
Wi-Fi во текот на хотелот
* Блок маса се служи во ресторанот на зграда 1
Деца и дополнителен кревет политика:

Услови за сместување:
Во стандардна соба 2 возрасни лица со 2 деца до 12 години.

All Inclusive во Хотел Каменец – Несебар вклучува: појадок, ручек, вечера, две средно оброци, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, користење на бaсейни, лежалки и чадори на базен (доколку има), безжичен интернет пристап, паркинг.

појадок – 08.00 – 10.00ч. / разновидност на колбаси, млечни производи, овошје / сезонски / зеленчук / сезонски /, тестенини, тестенини, и др, чај, кафе, сок, трпезна вода и газирани пијалоци од машина

ручек – 12.30 – 14.00. / Традиционална бугарска кујна, различни свежи салати, мезе, супи, главни јадења, овошје / сезонски / и десерти /.
вечера – 18.30 – 20.30ч. / традиционална бугарска кујна, вклучувајќи различни свежи салати, стартери, супи, главни јадења, овошни / сезонски / и десерти /

Пијалоци – “К” – бар – ресторан
– Безалкохолни пијалоци: чај, кафе, сок, вода и газирани пијалоци од 10.00 до 22.00 часот.
– Алкохолни пијалаци од 10,00 до 22.00ч.- бугарски – пиво, вино, вотка, џин, бренди, виски, ракија, мастика.

* На денот на сместувањето “All Inclusive” започнува со вечера, а завршува на денот на заминување со ручек.

Доцна доручек -10: 30-11: 30 – закуски, мали слатки

Попладне доручек – 15: 30-16: 30 – сендвичи, тостери и сладолед

Важни појаснувања:

На денот на пристигнување, пријавувањето се врши од 14:00 часот
На денот на заминување, собите се достапни до 12:00.
По 22:00 часот се плаќаат сите пијалоци;
Не е дозволено влез во ресторан со торби.
Не е дозволено да резервирате шезлонги околу базенот .

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG