strumica denes logo

ЛЕТО 2018: ХОТЕЛ СОЛАР ЦЕНТАР, СОНЧЕВ БРЕГ-7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ ЗА 168 ЕВРА, ЗА ДЕЦА БЕСПЛАТНО-САМО СО МАЈ ТРАВЕЛ СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 18, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 18, 2018

Категории:

Култура

СОНЧЕВ БРЕГ 2018 – ХОТЕЛ СОЛАР ЦЕНТАР
7 ноќевања со превоз повратна карта
21.06-04.07.2018
24.08-04.09.2018
Цени сместување:
7 ноќевања – по лице во СТУДИО ( 2 возрасни )- 168 €
1 ДЕТЕ ДО 18 БЕСПЛАТНО
7 ноќевања – по лице во СТУДИО DELUX ( 2 возрасни )- 185 €
1 ДЕТЕ ДО 18 БЕСПЛАТНО
7 ноќевања – по лице во апартман ( 2 возрасни ) – 220 €
2 ДЕЦА ДО 18 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО

05.07-23.08.2018
7 ноќевања – по лице во СТУДИО ( 2 возрасни ) – 220 €
1 ДЕТЕ ДО 18 БЕСПЛАТНО
7 ноќевања – по лице во СТУДИО DELUX( 2 возрасни ) – 238 €
1 ДЕТЕ ДО 18 БЕСПЛАТНО
7 ноќевања – по лице во апартман ( 2 возрасни ) – 273 €
2 ДЕЦА ДО 18 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО
* Студио – една голема просторија. Сите простории се со опремена кујна: термокана, садови, фрижидер. *

Хотелот СОЛАР ЦЕНТРАЛ се наоѓа во апсолутен центар на Сончев Брег на 50 м. од ХОТЕЛ КУБАН влезот на шопинг-улица и централниот пазар на одморалиштето. Само 100 метри од автобуската станица и поштата. До плажата е 200 метри или 5-6 минути пешачење. Соседни се главната улица, центарот, продавници, ресторани, аптеки и казина.
Сите соби се опремени со бања, кујна, место за седење, балкон, кабловска телевизија и интернет. Постои 24-часовна рецепција, лоби бар, отворен бар со скара и паркинг.

• Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG