Home

Perdormire
Хроника

ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ПРИЈАВЕН ФИЗИЧКИ НАПАД ДУРИ И ЗА ВРЕМЕ НА ПОЛИЦИСКИ ЧАС!

Home

На 14.04.2020 во 17.30 часот во Полициска станица Струмица Ѓ.О. (40) од Струмица пријавил дека околу 16.25 часот, за време на забраната за движење,

на улица „Ило Шопов“ во Струмица бил физички нападнат од А.Л. и О.Л..

По целосно расчистување на случајот ќе бидат поднесени соодветни пријави.