Home

Perdormire
Хроника

ИСЧЕЗНА 16 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЧКО, ПОЛИЦИЈАТА ПРЕЗЕМА МЕРКИ ЗА НЕЈЗИНО НАОЃАЊЕ!

Home

На 18.01.2020 во 00:30 часот во СВР Струмица, С.Р.(45) од с. Висока Маала, струмичко, пријавил дека неговата ќерка Ѓ.Р.(16) се оддалечила од домот. Се преземаат мepки за пронаоѓање на лицeтo.