ВЕЧЕРВА ВО СТРУМИЦА: АДИЛ ВЕТУВА НЕЗАБОРАВНА ЗАБАВА ВО „АВАТАР“

јули 10, 2021

Нашите животи дефинитивно станаа „маскенбал“. Вечерва во Струмица ни доаѓа Адил кој ветува незаборавна забава. „АВАТАР“ е епицентарот, се гледаме таму!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: