Perdormire

Tag - возила

Хроника

 Две возила „Ауди“ се обиделе да избегаат од полицијата, во едното имало човек во багажникот!

Синоќа околу 23 часот на патниот правец од Дојран кон Валандово, од страна на полициски службеници, биле забележани две возила „Ауди“ како се движат со голема...