strumica denes logo
Вице Заев

април 30, 2018

ДЕМАНТ ОД ВИЦЕ ЗАЕВ ЗА ПРЕСОТ НА МИЦКОВСКИ!

Почитувани,  Во врска со изнесените лаги од страна на Христијан

Види повеќе

април 30, 2018

(ВИДЕО) Мицкоски: Камионите на братот на Зоран Заев, возат за РЕК Битола

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски објави криминална афера за власта

Види повеќе