strumica denes logo
ВЕТЕР

октомври 17, 2018

Засилен ветер и врнежи од дожд, еве за колку степени ќе паднат температурите од понеделник

Времето утре ќе биде сончево со мала облачност и слаб

Види повеќе

септември 24, 2018

ХАОС ВО МАКЕДОНИЈА: СИЛЕН ВЕТЕР И ВО СТРУМИЦА-УХМР НАЈАВУВА ВЛОШУВАЊЕ!

Силниот ветар кој беше најавуван, пристигна и во Скопје. Освен

Види повеќе