strumica denes logo
велосипедист

февруари 6, 2019

СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА: ТЕШКО ПОВРЕДЕН ВЕЛОСИПЕДИСТ ВО СТРУМИЦА!

На 05.02.2019 година во 13.00 часот на крстосница од улиците

Види повеќе

август 4, 2018

Велосипед се заби во автомобил: Несреќа во Струмица!

Во 08,40 часот било пријавено дека во Струмица на булеварот

Види повеќе