Home

Perdormire

Tag - томи тасев

Култура

(ВИДЕО) ВАКА СЕ ПРАВИ КВАЛИТЕТНА МУЗИКА: СТРУМИЧАНЕЦОТ ТОМИ ТАСЕВ СО НОВА ПЕСНА ОД СВЕТСКИ РАЗМЕРИ!

По одличната „Broken“, струмичанецот Томи Тасев кој веќе подолго време продуцира и има свои сопствени песни ја објави својата нова песна во соработка со Симеон...