(ВИДЕО) ВАКА СЕ ПРАВИ КВАЛИТЕТНА МУЗИКА: СТРУМИЧАНЕЦОТ ТОМИ ТАСЕВ СО НОВА ПЕСНА ОД СВЕТСКИ РАЗМЕРИ!

април 23, 2019

По одличната „Broken“, струмичанецот Томи Тасев кој веќе подолго време продуцира и има свои сопствени песни ја објави својата нова песна во соработка со Симеон. Песната е насловена „One Look One Smile“ и со сигурност ќе ги освои вашите срца уште на првото слушање и гледање. Томи е на правиот пат, а ние му посакуваме многу успех во иднина. Во продолжение слушнете ја песната:

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: