Home

Perdormire

Tag - сообраќајна несре

Струмица Денес

(ФОТО) СТРУМИЦА ДЕНЕС НА МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА: АВТОМОБИЛ ПРЕГАЗИЛ 60 ГОДИШНО ЛИЦЕ И ИЗБЕГАЛ ОД МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА!

Како што дознава Струмица Денес од местото на несреќата која се случи околу 22:00 часот на излезот од Куклиш кон Свидовица, од засега непознат автомобил...