strumica denes logo

(ФОТО) СТРУМИЦА ДЕНЕС НА МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА: АВТОМОБИЛ ПРЕГАЗИЛ 60 ГОДИШНО ЛИЦЕ И ИЗБЕГАЛ ОД МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА!

Автор:

Датум:

март 12, 2018

Категории:

Струмица Денес

Автор:

Датум:

март 12, 2018

Категории:

Струмица Денес

Како што дознава Струмица Денес од местото на несреќата која се случи околу 22:00 часот на излезот од Куклиш кон Свидовица, од засега непознат автомобил прегазено е 60 годишно лице и починало веднаш на самото место а автомобилот побегнал од местото на несреќата. Во моментот нашата екипа се наоѓа таму и очекуваме подедетални информации.

ФОТО: СТРУМИЦА ДЕНЕС