Home

Perdormire

Tag - преработка

Култура

(ВИДЕО) Вистинска магија: Нашата Славица Ангелова фанстастично ја обработи познатата „Јingle Bell Rock“- СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ!

Во соработка со „EAT THE BEAT DANCE STUDIO“ нашата прекрасна и талентирана струмичанка Славица Ангелова, на еден фантастичен и необичен начин ја испеа...