strumica denes logo

(ВИДЕО) Вистинска магија: Нашата Славица Ангелова фанстастично ја обработи познатата „Јingle Bell Rock“- СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ!

Автор:

Датум:

декември 25, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

декември 25, 2018

Категории:

Култура

Во соработка со „EAT THE BEAT DANCE STUDIO“ нашата прекрасна и талентирана струмичанка Славица Ангелова, на еден фантастичен и необичен начин ја испеа познатата празнична песна „Јingle Bell Rock“. Во продолжение слушнете ја песната и уживајте! Имајте среќни празници исполнети со многу љубов.