Home

Perdormire

Tag - операција

Хроника

„Ни требаат итно парите за операција во Струмица“ – Пензионер наседнал на измама и останал без 8.000 евра!

Пензионер од Гевгелија наседнал на измама на двајца измамници и останал без 8.000 евра, вчера во Гевгелија. Како што информираат од МВР, Н.В.(72) вчера...

Хуманост

Николов: На Трајко му е дијагностицирана мускулна дистрофија, болест на неговото тело и на нашата душа

Орце и Фимка Николов се обраќаат за помош за лекување на нивниот син Трајко Николов. „Пред една година на нашата радост нашиот син Трајче му беше...