Home

Perdormire

Tag - лице

Хроника

ПРИВЕДЕНО Е ЛИЦЕ ВО СТРУМИЦА КОЕ ПРЕБОДЕЛО ЖЕНА СО НОЖ ВО СТОМАКОТ КОГА МУ РЕКЛА ДЕКА Е БРЕМЕНА!

  Полицијата вчера уапси кавадарчанец во Струмица под сомнение за обид за убиство како и за повеќе кражби во станови во повеќе градови во државата. Според...