strumica denes logo

СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА НА НОЗЕ: СЕ ТРАГА ПО МЛАДО МОМЧЕ КОЕ ИСЧЕЗНА!

Автор:

Датум:

јуни 1, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

јуни 1, 2018

Категории:

Хроника

Вчера во полицијата во Струмица 43-годишниот У.С. од село Банско, струмичко, пријавил дека на 29 мај 2018 година од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син. Се работи за 25-годиѓниот А.С.по кој трага струмичката полиција.