Home

Perdormire

Tag - исчезната

Хроника

ИСЧЕЗНА МАЛОЛЕТНО ДЕВОЈЧЕ ОД СТРУМИЧКО, МАЈКАТА СЕ СОМНЕВА ДЕКА ЗАМИНАЛА СО С.Џ СО КОГО САКАЛА ДА СТАПИ ВО БРАК!

На 23.03.2019 година во ПС Струмица Ј.О (37) од село Нова Маала пријави дека истиот ден околу 13:00 часот нејзината малолетна ќерка се оддалечила од домот...