Home

Perdormire
Хроника

ИСЧЕЗНАТА 17 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЧКО!

Home

На 15.02.2018 година во 20.45 часот во Полициска станица Струмица С.Р.(44) од село Баница пријавил дека истиот ден околу 19.00 часот неговата 17 годишна ќерка се оддалечила од својот дом. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.