Perdormire

Tag - интернет

Струмица Денес

СТРУМИЧАНЕЦ ЗАРАБОТУВАЛ ГОЛЕМИ ПАРИ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ, НО НЕ ГИ ПРИЈАВИЛ ВО УЈП!

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против К.Т. (28) од Струмица поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело даночно...